Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5