Series
Ratings
55
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Radiant OfficeRated ★ 3.0