Series
Ratings
174
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5