Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Seoul Check-inRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Record of YouthRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0