Movies
Ratings
265
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0