Series
Ratings
150
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 2.5
MagicRated ★ 1.0