Series
Ratings
93
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5- Chaser Game W2Rated ★ 4.5
- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
23.5Rated ★ 4.0
My Host Club InheritanceRated ★ 3.0
Shanai Shokeinin: Kanojo wa Teki wo Keshite IkuRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Buchou to Shachiku no Koi wa ModokashiiRated ★ 2.0- Eren the SouthpawRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.5