Series
Ratings
119
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0