Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 4.5
Captains of the WorldRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The GreatRated ★ 5.0
Lighter and PrincessRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Secrets in the LatticeRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
KairosRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Deadly ClassRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5