Series
Ratings
50
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0