Series
Ratings
12- Three FriendsRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0