Movies
Ratings
262
Take PointRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5