Series
Ratings
20
Breaking BadRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5- 1리터의 눈물Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5