Titles you rated
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0