Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
To Die ForRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0