Movies
Ratings
17
Memories of MurderRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0