Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0