Movies
Ratings
59
AladdinRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.5
Legends of Oz: Dorothy's ReturnRated ★ 4.0
Thunder and the House of MagicRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5