Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5