Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5