Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 3.0
- iCarlyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Big ManRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0