Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5