Movies
Ratings
79
Love, RosieRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0