Movies
Ratings
103
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0