Movies
Ratings
101
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0