Titles you rated
LucaRated ★ 4.5
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5