Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 2.5
TangledRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5