Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
StrawRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Love AffairRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
In Our PrimeRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Senior YearRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 4.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5