Titles you rated
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- 국가수사본부Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0