Movies
Ratings
1430
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 1.5
MariaRated ★ 3.0- OstinatoRated ★ 1.5
Metal LordsRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 0.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5