Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- JeongnyeonRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 2.5