Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5