Movies
Ratings
532
F1: The MovieRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0