Titles you rated
- Future BoyRated ★ 4.5
Ma BoyRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
My Dear CatRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0