Series
Ratings
31
Master's SunRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 0.5
IRISRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0