Titles you rated
Tune in for LoveRated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 0.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0