Series
Ratings
12
The ProducersRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 0.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5