Movies
Ratings
355
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
BumblebeeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0