Movies
Ratings
57
Home AloneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Spring 1941Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0