Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Kanna-sanRated ★ 3.5
Kiss that KillsRated ★ 4.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Love RerunRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0