Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5