Movies
Ratings
334
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
As the Bell RingsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5- Until the Stones SpeakRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0