Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0