Series
Ratings
42
The HeirsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 2.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.5
Big ManRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0