Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5