Movies
Ratings
300
Marie AntoinetteRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0