Movies
Ratings
652
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Almanya: Welcome to GermanyRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.5