Titles you rated
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
SignalRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0