Titles you rated
Sausage PartyRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 2.5
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
RampageRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 5.0