Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
RuPaul's Drag RaceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0